Полная версия
Ответить

Свято наближається...

05 дек 2011, 16:15

біля ліфтів зявилось оголошення, що збираються гроші на ялинку і гірлянди на вході в підїзд.
Цікавить, хто ініціатор і хто цим займеться? Хто планує скидатись? по скільки?

п.с. якщо прикинути що в підїзді 70+ квартир (нехай у половині ніхто не здасть або ніхто там ще не живе) і з кожної кв по 30 грн. вийде порядку 1000 грн., хороша сума для оформлення підїзду.

Re: Свято наближається...

05 дек 2011, 21:00

Мы планировали сдать 50, но судя по такому рассчету по 30 тоже нормально получается.
Давайте скидываться! Создадим себе и окружающим праздничное настроение! :)

08 дек 2011, 22:49

Astera писал(а):Мы планировали сдать 50

пардон, ми це хто?

11 дек 2011, 18:52

Моя семья)
Но судя по активности обсуждения темы, сдавших будет не много.

11 дек 2011, 22:34

"Моя семья) " - це я так розумію 1 квартира. уже щось. на форумі відписують не всі жителі підїзду і про те, на скільки грошей можна розраховувати краще запитати вахтершу, і взнати, хто скільки здав.

сьогодні я помітив, що штучні ялинки продають біля аладіна і коштують вони 300+ грн. ну і + гірлянди ще стільки ж - в сумі 600 гривень - і це мінімум.

P.S. нарахунок активності - треба було б напис в ліфті зробити більш примітним, жаль у мене маркера нема ;)

12 дек 2011, 08:36

Доброго времени суток! Поинтересовалась у консьержа и узнала,что деньги сдают, достаточно активно. Незнаю кто был инициатором сего действа,но хочу поблагодарить от жильцов нашей квартиры.

16 дек 2011, 15:13

таки знайшлись ініціативніші за мене, оголошення повісили в ліфті ))
п.с. здав гроші, сума там уже солідна, майже така яку я називав.

17 дек 2011, 15:08

Мы деньги завтра сдадим, но я хотела просто сказать для информации, что в прошлом году в один из домов наш ЖЕК покупал ёлки, а жильцов попросили купить украшения

18 дек 2011, 00:44

slav писал(а):таки знайшлись ініціативніші за мене, оголошення повісили в ліфті ))

:P
Ответить
Первая   Предыдущая   Страница 1 из 1   Следующая   Последняя