Полная версия
Ответить

Пропоную створити ОСББ

06 июл 2011, 22:26

ПІдняття цін на комуналку-нескінченний процес.Жлоби з жеку не мають наміру знижувати тарифи.
Зараз живу в будинку,де в 2002р.було створено ОСББ.За весь час ціни на комуналку піднімались, здається лише двічі.
Зокрема це вдалося досягти здачею в оренду трикімнатної квартири,яка належить співвласникам.Навколо будинку встановлено декоративну металеву огорожу
висотою 1,2м., встановлено шлагбаум,організовано стоянку(не за рахунок газонів).Радує те ,що стало меньше гуляти всіляких недоносків з собаками,які клали купи лайна на газони.
До речі мало хто знає,що нашому будинку теж є 2 квартири,які проінвестовані коштом мешканців-інвесторів( внашому парадняку це кв.№1).Зараз вних проживають якісь працівники нашого коханого ЖЕКу !На якій підставі.А це наші з Вами гроші
Тож пропоную підтримати мою ідею.

Re: Пропоную створити ОСББ

07 июл 2011, 14:02

Ідея не погана, але знаючи таку систему (поки ремонт, проживаю по іншій адресі, де діє саме така система), забагато "головняку", люди не довіряють, хтось (а це 20% будинку) взагалі не платять ні за що, були випадки, що люди дійсно недобросовісно відносились (банально крали гроші з "общаку") квитанції "губились" або не провірялись і т.д. Було б звісно не погано... тим більше, бачила декілька разів, що автомобілі у нас в дворику припарковані власниками сусіднього будинку, а нам власне один раз вдалось припаркуватися біля дому :evil:

Re: Пропоную створити ОСББ

27 июл 2011, 08:02

Підтримую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я за раціоналізм. На рахунок недобросовісних сусідів, вони були . є і будуть в кожному будинку. З цим можна боротись лише при умові порядного керівника ОСББ. Віддаю свій голос за!!!

Re: Пропоную створити ОСББ

03 авг 2011, 14:30

Я читал что тем, кто создает ОСББ, тарифы поднимают еще выше.
То есть вся эта шумиха вокруг ОСББ неспроста. Якобы говорят что дешевле будете платить и решать за что платить а за что нет, а в реальности тарифную сетку поднимут выше остальных что бы не были самыми хитрыми.
Источник информации не подскажу, читал где то в газете по дороге на работу ..
Ответить
Первая   Предыдущая   Страница 1 из 1   Следующая   Последняя